Torty weselne Czechowice-Dziedzice

Torty weselne Czechowice-Dziedzice


Uważamy, że chwile szczęścia zasługują na odpowiednią oprawę, dlatego nasza cukiernia tworzy wyjątkowe w smaku torty weselne. Czechowice-Dziedzice jest siedzibą firmy Bakus. To tutaj cukiernicy z pasją i oddaniem wykonują swoją pracę, by sprostać nawet najtrudniejszym zleceniom. Wiemy, że nic tak nie zapada w pamięci gości weselnych jak smak tortu weselnego. Nasze wypieki są więc pyszne, delikatne i jedyne w swoim rodzaju.
Wykorzystujemy wyłącznie naturalne składniki, które własnoręcznie łączymy. W efekcie nie ma lepszych tortów weselnych w Czechowicach-Dziedzicach, niż te pochodzące z naszej cukierni.

Zaprojektuj własny tort weselny


Czechowice-Dziedzice to miasto, w którym zamówisz wymarzony tort na wesele. Masz wpływ zarówno na wybór smaku wnętrza tortu, jak i na jego ostateczny wygląd. Tort może być wyłożony białym lukrem plastycznym, jasnym kremem, muśnięty złotem czy oblany czekoladą. Gustowne dekoracje w postaci owoców, kwiatów czy innych dodatków roślinnych upiększają jego wystrój i podkreślają wyjątkowy charakter wydarzenia. Pieczemy torty piętrowe, które idealnie wpisują się w aranżację sali weselnej.

Tort weselny z Czechowic-Dziedzic – małe dzieło sztuki, wielka uczta dla podniebienia


Jeżeli interesuje Cię wyjątkowy, wykonany z ogromną starannością tort weselny Czechowice-Dziedzice to miejsce, w którym spełnimy Twoje życzenia. W razie wątpliwości doradzamy i sugerujemy sprawdzone rozwiązania. Jesteśmy także otwarci na nowości. Wszystkie nasze wyroby charakteryzuje wyśmienity smak oraz wspaniały wygląd.

Developer tools

ReD Responsive Framework version

Uwaga!

Przeglądarka internetowa, z której korzystasz jest przestarzała, przez co strona nie będzie wyświetlać się w prawidłowy sposób.

Wymagana zmiana przeglądarki na np.: Chrome, Firefox, Opera