Torty Czechowice-Dziedzice

W dziedzinie takiej jak torty Czechowice-Dziedzice wraz z Cukiernią Bakus to pewny wybór. Od lat zaskakujemy wspaniałym smakiem oraz wyglądem wypieków. Każdy tort tworzymy z największą pieczołowitością – w ten sposób powstają prawdziwe arcydzieła sztuki cukierniczej. To znakomite dopełnienie wszelkich ważnych okazji i przyjęć.

Bakus Czechowice torty kuszące smakiem i wyglądem

Wyjątkowość naszych tortów zawdzięczamy doświadczonym cukiernikom Bakusa. Każdy tort przygotowują ręcznie od początku do końca. Korzystają wyłącznie z precyzyjnie dobranych składników najwyższej jakości. Niepowtarzalne przepisy oraz naturalne produkty to połączenie doskonałe. Na wartość tortów Bakus wpływa również fakt, że to Ty decydujesz o jego wnętrzu oraz finalnym wyglądzie. Efekty zachwycą nie tylko Ciebie, ale i gości!

Torty Czechowice-Dziedzice – dla miłośników wyśmienitych wypieków

Nasze torty w Czechowicach-Dziedzicach dostępne są w wersji na bazie śmietany lub kremu maślanego oraz w bogatej gamie smaków. Proponujemy opcje owocowe, czekoladowe, kawowe, orzechowe czy adwokatowe. Każdy wypiek to gwarancja niezapomnianych doznań smakowych.
Trzeba też wspomnieć o wspaniałych zdobieniach, od których trudno oderwać wzrok! Tworzymy torty w różnych stylach. Od klasycznych, eleganckich ciast po fantazyjnie zdobione smakołyki dla najmłodszych. Uważnie śledzimy także trendy cukiernicze! Jeśli chodzi o cukiernię Bakus – torty nigdy nie zawodzą. Oferujemy dowóz pod wskazany adres (do 60 km od cukierni) lub odbiór osobisty.

Bakus Czechowice torty

Developer tools

ReD Responsive Framework version

Uwaga!

Przeglądarka internetowa, z której korzystasz jest przestarzała, przez co strona nie będzie wyświetlać się w prawidłowy sposób.

Wymagana zmiana przeglądarki na np.: Chrome, Firefox, Opera